JESTEŚMY PRODUCENTEM BIG BAGÓW Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.

PRODUKUJEMY SOLIDNE BIG BAGI DLA WIELU BRANŻ, W TYM Z OBOSTRZENIEM DOPUSZCZENIA DLA PRZECHOWYWANEJ ZAWARTOŚCI!

PRODUKTY DOSTARCZAMY DO KLIENTÓW W CAŁEJ EUROPIE.

Big Bagi są nieodzownym elementem w przemyśle górniczym i branży kruszyw. Te wytrzymałe worki służą do transportu i przechowywania różnego rodzaju materiałów, takich jak rudy metali, węgiel, kamienie czy żwir.

Big Bagi w górnictwie i przemyśle kruszyw muszą spełniać szczególne wymagania. Ze względu na ciężar i ostrość kruszyw, worki muszą być wyjątkowo wytrzymałe i odporne na przebicia. Dlatego nasze produkty w tej branży są wykonane z materiałów o wysokiej gramaturze. Dodatkowo, dostępne są big bagi z dno typu "spout", które ułatwiają bezpieczne i kontrolowane opróżnianie zawartości.

Bezpieczne i wytrzymałe big bagi dla przemysłu górniczego i branży kruszyw MADI aktywnie wspiera sektor górnictwa i przemysł kruszyw. Dzięki bogatemu doświadczeniu, z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych spełniających surowe wymagania transportu i przechowywania produktów górniczych i kruszyw. Oferujemy szeroki wachlarz opcji opakowaniowych i jesteśmy w stanie dostarczyć Wam big bagi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy specjalistycznej na temat opakowań dla przemysłu górniczego i branży kruszyw.